logo

Poslední novinka

cloud@nwt.cz
+420 607 089 773
 

Datové centrum

IT snadno, bezpečně a profesionálně

Datové centrum je místo, kde jsou počítačové systémy a související příslušenství, jako jsou telekomunikační systémy nebo zálohovací zařízení. Tato zařízení jsou v nepřetržitém provozu, proto jsou datová centra vybavena zálohovanými napájecími zdroji, zdvojenými přenosovými trasami apod. Při provozu těchto elektrických zařízení vzniká teplo, to je nutné ochlazovat prostřednictvím klimatizačních jednotek, datová centra jsou velmi nákladnou investicí, proto jsou vybaveny protipožárními technologiemi a prostředky pro zajištění bezpečnosti.

 

Naše datové centrum jsme vybudovali na špičkových technologiích společností Cisco, Fujitsu a Microsoft. Chtěli jsme docílit, aby naše služby byli na špičkové úrovni a pro co nejširší oblast zákazníků. Proto jsme ve spolupráci se společností Microsoft implementovali do našeho datového centra produkt Windows Azure Pack. Díky tomuto rozhodnutí jsme schopni nabídnout totožné služby jako globální poskytovatelé, ale s výhodou datového centra umístěného na území České republiky. 

Datové centrum v číslech

Sledujte vývoj našich výpočetních prostředků..

392

Celkový počet jader

3584

Operační paměť GB RAM

52410

Diskový prostor GB

Řešení přesně pro vás

Navrhneme řešení přesně pro vás. Zanechte nám kontakt, řešení připravíme a pomůžeme s jeho nasazením. Samozřejmostí je bezplatná zkušební verze.

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů