logo

Poslední novinka

cloud@nwt.cz
+420 607 089 773
 

Případové studie

Technické specifikace DC Silo

 

Servery

 

Celé řešení našeho datového centra je postaveno na osvědčené serverové infrastruktuře Fujitsu Primergy RX2540 M1. FUJITSU PRIMERGY RX2540 M1 jsou nové dvoupaticové servery v provedení do racku (2U) pro vysokou použitelnost, škálovatelnost a úspory nákladů. Jeho procesory Intel® Xeon® ve spojení s technologií paměti RAM DDR4 s kapacitou až 1,5 TB zvyšují výkon a splňují požadavky zpracování dat v datovém centru, podnikových aplikací a funkcí pro spolupráci. Modulární design poskytuje špičkovou rozšiřitelnost až na 24 diskových jednotek, až 8 rozšiřujících karet PCIe Gen3 a nejlepší energetickou účinnost ve své třídě, díky dvěma napájecím zdrojům vyměnitelným za provozu s až 96% účinností, a splňuje tak nároky narůstajícího objemu zpracovávaných dat.

 

Konfigurace serverů

 

  • 2x procesor Intel Xeon E5-2697v3 (2.4GHz/14-core/28-thread)
  • 256 GB RAM DDR4
  • 1,2 TB SSD G6 3,5“
  • 2x10Gb T OCl14000-LOM interface
  • 2x síťový zdroj

 

Servery jsou zapojeny do LAN infrastruktury pomocí 10Gb spoje, každý ze serverů je osazen rychlými disky.

 

Softwarová platforma

 

Datové centrum je vybaveno platformou Windows Azure Pack, která přináší technologie Microsoft Azure do soukromých datových center. A společnost NWT a.s. se stala jako jedna z mála v Evropě poskytovatelem těchto služeb.

Sada Windows Azure Pack je kolekcí technologií systému Microsoft Azure. Integruje se do systému Windows Server, nástroje System Center a systému SQL Server a zajišťuje poskytování samoobslužného portálu a cloudových služeb, jako je hostování virtuálních počítačů (IaaS), databáze jako služba (DBaaS), škálovatelné hostování webových aplikací (PaaS) a mnoho dalšího.

 

LAN prvky

 

Pro zajištění vysoké dostupnosti jsou veškeré LAN prvky redundantní. Díky zapojení ve stack konfiguraci, nemůže při výpadku jednoho prvku dojít k výpadku celé LAN konektivity. Celá síťová infrastruktura je postavena na 10 Gbit konektivitě.

Případové studie

Řešení přesně pro vás

Navrhneme řešení přesně pro vás. Zanechte nám kontakt, řešení připravíme a pomůžeme s jeho nasazením. Samozřejmostí je bezplatná zkušební verze.

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů