logo

Poslední novinka

cloud@nwt.cz
+420 607 089 773

Představení Microsoft Teams

Představení Microsoft Teams

Teams není jen aplikace na chat a videokonference, v Teams lze řídit týmy, projekty, přehledně vést poznámky z porad, sdílet dokumenty Word, Excel, Powerpoint a další a spolupracovat na nich v reálném čase, komunikovat s kolegy odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Díky integrovaným aplikacím Office 365 budete mít vše na jednom místě!

Kvůli brzké migraci/sloučení aplikace Skype for Business do MS Teams, Microsoft začal usilovně vylepšovat a aktualizovat tento nástroj. MS Teams se soustředí nejen na administrativní pracovníky, ale snaží se získat také maloobchodní, zdravotní a servisní pracovníky.

S postupnými aktualizacemi tento nástroj s sebou nabral několik nových funkcí a vychytávek. Dnes už Teams umí například překládat příspěvky, sdílet polohu, umožňuje nahrávat a sdílet zvukové zprávy, obsahuje i kamerový modul s anotací obrazu – mají pomoci chránit citlivé údaje v rámci organizace a poskytnout bezpečnější alternativu k aplikacím pro chat. Nové funkce jsou k dispozici všem uživatelům týmů ve všech verzích, s výjimkou týmu Teams Free.

Teams má také integrované systémy pro řízení pracovních sil, podnikové plánovací systémy, jako je například Kronos – umožňující pracovníkům a manažerům zobrazovat informace o návštěvnosti nebo o mzdách a výhodách, například v rámci mobilní aplikace.

 

Jak si spustit Teams?

 

  1. Přejděte na www.office.com a přihlaste se svým firemním emailem a heslem
  2. Klikněte na TEAMS, objeví se okno s žádostí o stažení aplikace Teams do pc, klikněte na STÁHNOUT. (pokud se okno neobjeví, Teams můžete stáhnout také na tomto odkaze: https://teams.microsoft.com/downloads)

 

Tip: Navštivte ve vašem mobilním zařízení obchod Play nebo App Store a stáhněte si aplikaci Teams také do mobilu, přihlaste se opět firemní emailovou adresou a heslem a začněte používat Teams.

 

Chcete se dozvědět o Microsoft Teams více?

Napište nám!

Vendula Šuráňová, Product Manager

Vendula.suranova@nwt.cz, +420 607 089 775