logo

Poslední novinka

cloud@nwt.cz
+420 607 089 773
 

Řízení

Firemní procesy míří do oblak

Cloudové řešení nejsou jen úložiště a kancelářské aplikace. Nyní můžete díky cloudu zefektivnit i váš prodejní tým procesy a lépe tak vyhovět potřebám a požadavkům vaších zákazníků.

Microsoft Dynamics CRM

Řešení Microsoft Dynamics CRM vám pomůže zcela změnit prodejní procesy a více je přizpůsobit zákazníkům. Vaši prodejci budou moci snáze vyhledávat příležitosti a soustředit se na nejpřínosnější aktivity. Každá konverzace se zákazníky bude relevantní, hodnotná a produktivní, takže si rychleji získáte jejich důvěru. Lepší přehled, pochopení potřeb zákazníků a využití možností jednotlivých kanálů zvýší váš prodej.

 

  • Vše, co potřebujete, najdete na jedné obrazovce svého zařízení. Můžete prodávat inteligentněji a rychleji i na cestách. Naše aplikace pro telefony a tablety vám umožní aktualizovat aktivity, kontakty a příležitosti a v reálném čase sledovat nejdůležitější metriky.
  • Seznamy a automatická upozornění zajišťují, že vždy víte o všech novinkách a událostech, které ovlivňují vaše obchodní vztahy. Máte pod kontrolou vaše finance, majetek, nákup i prodej a řízení zásob kdekoliv potřebujete.
  • Vaše prodejní týmy získají mimořádně užitečná data ze sociálních sítí, na základě kterých mohou generovat prodejní příležitosti a řídit vztahy se zákazníky. Každá konverzace se zákazníky bude relevantní, hodnotná a produktivní. Získáte informace o konkurenci ze sociálních kanálů a s jejich využitím budete moci vyhledávat nové potenciální zákazníky a kontakty.

Bezpečnost 0
Dostupnost služeb 0
Efektivita práce 0

Power BI

Chcete mít všechny důležité informace o Vaší společnosti na jednom místě? Tak to je pro Vás nástroj Power BI tou nejlepší variantou. Nejen, že nemusíte být IT genius, ale dokonce Vám postačí běžná znalost práce s počítačem. V Power BI si vytvoříte přehledné reporty, grafy, sestavy, řídící panely atd.. Data získáváte z různých zdrojů, které jsou automaticky aktualizovány a máte je stále po ruce např. na mobilu či tabletu. Vytvořené reporty můžete sdílet online se svými kolegy a tak Vám odpadá tisk vytvořených reportů či zdržující rozesílání e-mailem. Zkrátka Business Intelligence, kterou musíte mít.

Řešení přesně pro vás

Navrhneme řešení přesně pro vás. Zanechte nám kontakt, řešení připravíme a pomůžeme s jeho nasazením. Samozřejmostí je bezplatná zkušební verze.

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů